KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12601345
nr 1260 1345
Anna Jalpachik
(1954-2013), Ukraina/Sverige
Oljemålning, Anna Jalpachik, signerad. Olja på duk, 55x41
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 10 juni 2019
kl 19:46:47
10/6 19:41:47
Anna Jalpachik
Läs mer om Anna Jalpachik